nlbedeencs

BIG Circle (tloušťka 4 cm)

Od  1.409,00

Kulatý dubový stůl s rustikálním vzhledem. Pro tento pevný jídelní stůl jsou charakteristická stará prkna s krásnými suky a prasklinami.

Tento kulatý stůl je k dispozici v rozměrech 120 cm a 140 cm.

Kulatý stůl je ideální pro umístění v menších prostorech a nabízí prostor pro minimálně 4 osoby.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

BIG Circle (tloušťka 4 cm)

Kulatý jídelní stůl BIG Circle z masivního dubu je dostupný v rozměrech 120 cm a 140 cm. Tento krásný rustikální stůl je ideální pro menší prostory!

Při výrobě tohoto dubového nábytku se používá rustikální třídění dřeva. V těchto starých dubech jsou patrné stopy počasí a větru a růstu za občasných nepříznivých podmínek. Výrobci často volí zamaskování těchto stop, ale my je vědomě zvýrazňujeme.

Tento jídelní stůl je dodáván s přímými dřevěnými nohami. Tyto nohy lze volit ve stejné barvě jako stolní desku, ale samozřejmě i v kontrastním odstínu.

Tento kulatý dubový stůl je k dispozici v následujících standardních rozměrech:

120 cm: od                            € 1409
140 cm: od                            € 1419

Toto je rustikální dubový stůl s charakteristickými rysy utvořenými přírodou. Množství prasklin, suků a barevných nuancí se může stůl od stolu lišit.

 Neopracované stoly NEJSOU ničím ošetřené, toto je přirozený dub. Zde si můžete sami vybrat, zda chcete Váš stůl ponechat čistě přírodní, nebo jej chcete ošetřit olejem nebo lakem. Námi barvené stoly jsou lakované, čímž jsou optimálně chráněné proti vlhkosti a špíně zvenčí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BIG Circle (tloušťka 4 cm)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.