nlbedeencs

BIG X Circle (tloušťka 4 cm)

Od  1.389,00

Kulatý stůl z masivního dubového dřeva se statnou podnoží ve tvaru X. Tento stůl je vyroben z rustikálních prken s hrubým a vintage vzhledem.

Tento kulatý stůl je k dispozici v rozměrech 120 cm a 140 cm. Tento stůl dodáváme ve více barvách.

Kulatý jídelní stůl nabízí místo pro nejméně 4 osoby a zabírá v místnosti málo prostoru.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní stůl Big X Circle / tloušťka 4 cm

Kulatý stůl z masivního dubu se statnou dřevěnou zkříženou podnoží, neboli s dvojitou podnoží tvaru X. Tento jídelní stůl je k dispozici v rozměrech 120 cm a 140 cm. Tento krásný pevný stůl je ideální pro menší prostory! Kulatý stůl nabízí dostatečný prostor pro 4 lidi, ale v místnosti zabírá málo místa.

Při výrobě tohoto dubového nábytku se používá rustikální třídění dřeva. V těchto starých dubech jsou patrné stopy počasí a větru a růstu za občasných nepříznivých podmínek. Výrobci často volí zamaskování těchto stop, ale my je vědomě zvýrazňujeme.

Tento jídelní stůl je dodáván se zkříženou podnoží/dvojitou podnoží ve tvaru X. Tuto podnož lze volit ve stejné barvě jako stolní desku, ale samozřejmě i v kontrastním odstínu.

Tento kulatý dubový stůl je k dispozici v následujících standardních rozměrech:

120 cm: od.                            € 1389,00
140 cm: od                            € 1489,00

Toto je rustikální dubový stůl s charakteristickými rysy utvořenými přírodou. Množství prasklin, suků a barevných nuancí se může stůl od stolu lišit.

 Neopracované stoly NEJSOU ničím ošetřené, tohle je přirozený dub. Zde si můžete vybrat, zda chcete Váš stůl ponechat čistě přírodní, nebo jej chcete ošetřit olejem nebo lakem. Námi barvené stoly jsou lakované, čímž jsou optimálně chráněné proti vlhkosti a špíně zvenčí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BIG X Circle (tloušťka 4 cm)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *