Ceny potahového textilního materiálu od společnosti Room108.

Náš čalouněný nábytek, jako jsou pohovky, rohové pohovky a jídelní židle, je dostupný s více než 700 různými potahy.

Cenové kategorie textilu

Každá tkanina má svou vlastní cenu, která je často vyjádřena jako cena za metr (většinou v šířce 140 cm). Abychom nemuseli pracovat se 700 různými cenami, rozdělili jsme tyto látky do šesti cenových kategorií, od tkaniny kategorie A po tkaninu kategorie F.

V kategorii A najdete nejlevnější tkaniny a v kategorii F ty nejdražší.

To vyžaduje určité vysvětlení. Často se předpokládá, že nízké ceny znamenají nízkou kvalitu a naopak. Ale vždy tomu tak není.

Naše klasifikace

Všechny naše tkaniny byly testovány na odolnost proti oděru a všechny tyto zkoušky snadno obstály. V mnoha případech závisí odolnost proti oděru na přízi použité při tkaní textilie. Syntetické tkaniny jsou ty nejpevnější a přírodní vlákna, jako je bavlna a len, jsou slabší. Zde se setkáváme s největším rozporem: syntetické tkaniny jsou ve skutečnosti nejlevnější a přírodní látky nejdražší…

Levná (levnější) tkanina je tkanina vyrobená z levných surovin (například polyester) a taková, kterou lze snadno vyrobit. Tyto tkaniny se nacházejí převážně v nižších cenových kategoriích A a B.

Tkaniny vyrobené z dražších surovin a materiálů vyžadujících výrobu s vysokým podílem lidské práce jsou zařazeny do vyšších cenových kategorií. Tato mimořádná pozornost či postup proto nemá vždy za výsledek pevnější látky, poskytují však krásné materiály s luxusním vzhledem. Tyto tkaniny se nacházejí především v kategoriích E a F.

Zbývající látky jsou zařazené do kategorie C a D. Jedná se o kombinaci výše uvedené klasifikace. Tyto kategorie obsahují především polyesterové tkaniny deluxe a levnější přírodní materiály.

Ceny od

Na těchto webových stránkách je prakticky nemožné uvést všechny látky, které nabízíme. Proto na e-shopu používáme tzv. „ceny od“. Jedná se o ceny, za které je zobrazená / popsaná sestava k dispozici v kategorii tkanin A.

Stručně řečeno, můžeme říci, že čím větší je pohovka, tím větší bude počet metrů požadované tkaniny. Pro velkou pohovku, která vyžaduje více metrů látky, bude proto příplatek za dražší tkaninu vyšší než u menší pohovky nebo křesla. Jinými slovy, rozdíl v ceně mezi tkaninou kategorie A a tkaninou kategorie F bude mnohem menší u jídelní židle než u velké rohové pohovky.

Vytvořte si vlastní rohovou pohovku

Rohovou pohovku Room108 si můžete sestavit zcela podle svého vlastního přání. Téměř každý model rohové pohovky má k dispozici velké množství prvků, které si můžete sami navolit. Můžete jej tak plně přizpůsobit rozměrům a uspořádání vašeho obývacího pokoje!

Kolekce látek pro rohové pohovky Room108 je obsáhlá a čítá více než 700 různých tkanin. Naše kolekce kožených potahů je také velmi široká a obsahuje obrovskou nabídku různých druhů kůže v rozmanitých barvách. Tyto kolekce jsou příliš velké na to, abychom je mohli na těchto stránkách zobrazit v plném rozsahu. Každá prodejna společnosti Room108 vzorky všech těchto různých materiálů má a bude vám více než ochotná ve vašem výběru pomoci.