nlbedeencs

Elena Stretch

Od  1.559,00

Tři prostorná místa k sezení jsou spojená. To vytváří výjimečně velkou rovnou pohovku. Rozšířená sedací plocha dává této módní pohovce robustní vzhled a dojem.

Je dostupná ve více než 700 různých barev, s textilním i koženým potahem.

Popis
Hodnocení (0)

Elena Stretch

Pohovka Elena Stretch v provedení stretch je velká pohovka dostupná s textilním i koženým potahem.

Byla vyvinuta pro větší obytné místnosti. Vzor Stretch se objevuje u různých modelů v kolekci Room108 a obsahuje tři společné prvky.

Pohovka Elena je vyplněna příjemnou, měkkou výplní, přičemž vrchní vrstva obsahuje syntetickou vatu vyztuženou silikonovými vlákny. Proto tato souprava poskytuje maximální pohodlí a je ideální pro příjemné ležení nebo odpočinek na pohovce. Uvolnění přináší i posezení ve vzpřímené poloze, protože bederní polštáře zajišťují správnou oporu spodní části zad.

Pohovka Elena Stretch je dostupná v těchto verzích:

  • Elena Stretch M, 286 x 110 cm: od 1 559 €
  • Elena Stretch L, 316 x 110 cm: od 1 639 €
  • Elena Stretch XL, 346 x 110 cm: od 1 719 €

Měli byste zájem o pohovku Elena v jiné velikosti?

Rozměry uvedené výše jsou uvedeny pouze pro ilustraci. Celá kolekce Elena sestává z 32 různých prvků, z nichž všechny lze vzájemně kombinovat. To znamená, že si můžete sestavit vlastní sedací soupravu nebo rohovou pohovku podle svých představ. Všechny kombinace jsou možné, od jednomístného křesla, dvoumístné pohovky až po velkou pohovku ve tvaru písmene U.

I když je výplň rohové pohovky Elena Custom kvalitní a je provedena s největší péčí, doporučujeme vám občas sedací a opěrné polštáře dobře protřepat. Protřepáním polštářů předejdete jejich deformaci a prodloužíte životnost pohovky Elena.

 * Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Elena Stretch M s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Elena Stretch”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…