nlbedeencs

Rohová pohovka Isabelle

Od  1.495,00

Tato rohová pohovka s krásným, luxusním vzhledem a dojmem vám umožní ještě pohodlnější sezení.

Sedací souprava Isabelle má bohatě polstrované polštáře a zaručuje skvělou dávku pohodlí.

Můžete se sami rozhodnout a zvolit barvu, rozměry a sestavu rohové pohovky Isabelle.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Isabelle

Rohová pohovka Isabelle není jen rohovou pohovkou, která na vás čeká, až se vrátíte domů z dlouhého pracovního dne nebo studia. Tato krásná venkovská rohová pohovka je skutečný klenot vašeho obývacího pokoje. Tato rohová pohovka ve venkovském stylu, založená na rohové sedačce Clarisse, avšak s polstrovaným opěradlem zajišťuje, že každý den, kdy se vrátíte domů, budete mít pohodlí, které potřebujete.

Sestavení rohové pohovky Isabelle je velmi snadné. Vzhledem k mnoha možnostem, které tato pohovka nabízí, je vytvoření osobního stylu u této pohovky Isabelle hračkou. U této rohové pohovky jsou dostupné různé šířky sedáků ale také rohový prvek, který všechny díly spojuje. Na výběr máte spoustu prvků, pomocí nichž můžete sestavit svou vlastní a jedinečnou rohovou pohovku. Na těchto stránkách vám ukážeme řadu standardních kombinací, ale můžete si také samozřejmě vytvořit svou vlastní kombinaci. Můžete například vytvořit 2C4 (2místný prvek – roh – 4místný prvek) nebo 3C2.5 (3místný prvek – roh – 2,5místný prvek) a tak dále.

Pří výrobě pohovky Isabelle se používají pevné materiály a každá rohová pohovka je pečlivě ručně vyrobena v některém evropském výrobním závodě. Každá rohová pohovka Room108 je krásný kousek s perfektním vzhledem a dojmem za velmi atraktivní cenu. Poměr ceny a kvality této rohové pohovky venkovského stylu je skvěle vyvážen a tvoří také základ této krásné venkovské pohovky Clarisse.

Rohová pohovka Isabelle je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Isabelle 2C2 (250 x 250 cm): od 1 495 €
  • Rohová pohovka Isabelle 2.5C2.5 (270 x 270 cm): od 1625€
  • Rohová pohovka Isabelle L3C3 (290 x 290 cm): od 1 705 €
  • Rohová pohovka Isabelle 3.5C3.5 (310 x 310 cm): od 1 815 €
  • Rohová pohovka Isabelle 4C4 (330 x 330 cm): od 1 915 €
  • Rohová pohovka Isabelle 4.5C4.5 (350 x 350 cm): od 2 015 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Isabelle 2C2 s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Isabelle na obrázku může být vyšší než uvedená původní cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Isabelle”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.