bedeencs

Jídelní židle Body

Od  299,00

Tato židle Body je dostupná ve stovkách různých barev s textilním i koženým potahem. Díky tomu je velmi snadné sladit tuto jídelní židli se zbytkem interiéru.

Takže židlemi můžete lehce doplnit svou rohovou pohovkou nebo sedací soupravou Room108.

Tato židle je dostupná také s „normálními“ (ocelovými) nohama.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle BodyJídelní židle Body Room108

Tato policová židle zajišťuje skvělý večer u jídelního stolu. Strávit hodiny u jídelního stolu není problém, pokud sedíte na této velmi pohodlné jídelní židli.

Jídelní židle Body je dostupná se saňovými nohami (viz obrázek), na přání je však dostupná také s běžnými nohami. Nohy jsou vždy vyrobeny z moderní lesklé oceli.
Sedadlo, opěradlo i opěrky jsou potaženy bohatou vrstvou sedadlové pěny, což znamená, že tyto židle zaručují pohodlné posezení a zároveň také vypadají robustně a módně.

Židle Body je dostupná ve více než 700 různých barev tkaniny a kůže a v různých cenových kategoriích. Kolekce je obrovská a obsahuje pevné, módní základní tkaniny, ale také různé druhy luxusních italských látek a kůží.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na jídelní židli Body s textilním potahem 1. kategorie. Cena židle na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Židle na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Body”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *