nlbedeencs

Jídelní židle Charlie

Od  179,00

Tato moderní a industriální jídelní židle je dostupná s potahy z textilu i kůže. To vám dává asi 700 možných kombinací barev a materiálů.

Samozřejmě, že také můžete mít židli Charlie vyrobenou ze stejného materiálu jako vaše rohová pohovka nebo souprava Room108.

Podívejte se na naši jídelní židli Jimmy, která je vyrobena na stejném základě.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle Charlie

Charlie je multifunkční jídelní židle, u které si můžete vybrat vzor z celé nabídky našich textilních materiálů a typů kůže. Celkem existuje více než 700 různých variant, což znamená, že můžete židli Charlie přizpůsobit zbytku svého interiéru.

Samozřejmě, že také můžete mít židle vyrobené s potahem ze stejné látky nebo kůže, jako je vaše pohovka nebo sedací souprava Room108. Kovové nohy této moderní židle dokonale doplňují naše stoly a další kusy nábytku.

Sedací část této židle je vyrobena z ergonomicky tvarovaného těla z překližky, na kterém je nalepen pevný polyether. Takže u této verze se vám sezení nebude nikdy zdát dlouhé.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na jídelní židli Charlie s textilním potahem 1. kategorie. Cena židle na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Židle na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Charlie”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…