nlbedeencs

Jídelní židle Gio-X

Od  199,00

Statná jídelní židle s područkami, dostupná ve více než 700 různých druzích látek a/nebo kůže.

Francouzské švy na opěradlech přispívají k populárnímu provedení této židle.

Prohlédněte si také naše jídelní židle Roy-X a Kenny-X, které jsou postavené na stejném základě. Tyto židle jsou také k dostání s normálními dřevěnými nohami.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle Gio-X

jídelní židle Gio-X je elegantní jídelní židle s pevným ohraničením. Měkké linie tohoto křesla zvýrazňují francouzské švy na područkách a vzadu na opěradle.

Silný sedací polštář zaručuje vynikající komfort při sezení a komfortní pěna v opěradle poskytuje výbornou oporu pro bederní páteř. Hezký večer u stolu bude mít s jídelní židlí Gio-X zaručeně úspěch.

Jak jste u Room108 zvyklí, je samozřejmě možné, že si necháte židle vyhotovit v přesně stejné látce nebo kůži jako Vaši Room108 rohovou pohovku nebo jinou pohovku (více než 700 různých barev). V tomto případě jsou dokonce i švy v dokonalém souladu s našimi pohovkami Annabelle, Gigi Noelle, Joelle a Elise. V mžiku tak vznikne perfektní kombinace.

Židle Gio-X je dodávána s dřevěnou podnoží ve tvaru X, ale k dispozici je také jako Gio. Tato jídelní židle pak bude vybavená rovnými dřevěnými nohami. (Cena se sníží o € 20,00)

*Zobrazená cena platí pro jídelní židli Gio v látce z kategorie 1. Cena židle  na  zobrazeném obrázku může být vyšší než zobrazená cena. Židle na fotografii může být vyrobená ve vyšší  kategorii látky/kůže. Zde si přečtěte další informace o sestavení cen podle druhů látky a kůže.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Gio-X”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *