nlbedeencs

Jídelní židle Jimmy

Od  179,00

Tato moderní židle je dostupná ve stovkách různých barev s textilním i koženým potahem. Je také velmi snadné je doplnit k vašemu stávajícím nábytku.

Hlavní výhodou je, že můžete použít stejnou látku nebo kůži jako u své pohovky Room108. .

Podívejte se na naši jídelní židli Charlie, která je vyrobena na stejném základě.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle Jimmy

Jídelní židli Jimmy můžete snadno sladit se zbytkem vašeho interiéru. Tato moderní jídelní židle je dostupná s více než 700 různými potahy z textilu i kůže. Takže určitě se najde nějaká vhodná volba i pro vás!

Samozřejmě, že také můžete mít židle vyrobené s potahem ze stejné látky nebo kůže, jako je vaše pohovka nebo sedací souprava Room108. Kovové nohy této moderní židle dokonale doplňují naše stoly a další kusy nábytku.

Sedací část této židle je vyrobena z ergonomicky tvarovaného těla z překližky, na kterém je nalepen pevný polyether. Takže u této verze se vám sezení nebude nikdy zdát dlouhé.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na jídelní židli Jimmy s textilním potahem 1. kategorie. Cena židle na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Židle na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Jimmy”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…