nlbedeencs

Jídelní židle Kenny-X

Od  199,00

Jídelní židle s područkami, dostupná ve více než 700 různých typech látek a/nebo kůže a s výběrem různých podnoží.

Na područkách a opěradle je umístěn lem, který na těchto místech vytváří extra akcent.

Prohlédněte si také naše jídelní židle Roy-X a Gio-X, které jsou postaveny na stejném základě. Tyto židle jsou také k dostání s normálními dřevěnými nohami.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle Kenny-X

Jídelní židle Kenny-X je pohodlná židle k jídelnímu stolu. Na područkách této židle je lem, který lze eventuálně nechat provést v kontrastním odstínu.

Dobře naplněné sedadlo zaručuje dobrý komfort a komfortní pěnová opěrka zad poskytuje výbornou oporu pro bederní páteř. Posezení večer po stolování proto není problém s jídelní židlí Kenny-X.

Jak jste u Room108 zvyklí, je samozřejmě možné si nechat židle vyhotovit v přesně stejné látce nebo kůži jako Vaši rohovou pohovku nebo jinou pohovku od Room108 (k dispozici je více než 700 různých barev). V tomto případě ladí dokonce i švy dokonale s několika modely z naší kolekce, jako je například naše rohová pohovka Michelle.

Jídelní židli Kenny-X dodáváme s podnoží ve tvaru X, ale můžeme ji dodat také jako židli Kenny. Tato jídelní židle pak bude vyrobena s normálními dřevěnými nohami. (cena se sníží o € 20,00)

*Zobrazená cena platí pro jídelní židli Kenny v látce z kategorie 1. Cena židle na zobrazeném obrázku může být vyšší než zobrazená cena. Židle na fotografii může být vyrobená ve vyšší  kategorii látky/kůže. Zde si přečtěte další informace o sestavení cen podle druhů látky a kůže.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Kenny-X”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *