nlbedeencs

Jídelní židle Kenny

Od  179,00

Jídelní židle s područkami, dostupná ve více než 700 různých typech látek a/nebo kůží a s výběrem různých podnoží.

Na područkách a opěradle je umístěn lem, který na těchto místech vytváří extra akcent.

Prohlédněte si také naše jídelní židle Roy a Gio, které jsou postaveny na stejném základě. Tyto židle jsou také k dostání s podnožemi ve tvaru X.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle Kenny

Jídelní židle Kenny je pohodlná židle k jídelnímu stolu. Na područkách této židle je lem, který lze nechat provést v kontrastním odstínu.

Dobře naplněné sedadlo zaručuje dobrý komfort a komfortní pěnová opěra zad poskytuje výbornou oporu pro bederní páteř. Posezení večer po stolování proto není s jídelní židlí Kenny žádný problém.

Jak jste u Room108 zvyklí, je samozřejmě možné si nechat židle vyhotovit v přesně stejné látce nebo kůži jako je vaše rohová nebo jiná pohovka od Room108 (více než 700 různých barev). V tomto případě ladí dokonce i švy dokonale s řadou modelů z naší kolekce, jako je například naše rohová pohovka Michelle.

Jídelní židli Kenny dodáváme s rovnými nohami, ale k dispozici je také jako Kenny-X. Tato jídelní židle pak bude vyrobená s podnoží ve tvaru X. (Cena je o € 20,00 vyšší)

*Zobrazená cena platí pro jídelní židli Kenny v látce z kategorie 1. Cena židle  na  zobrazeném obrázku může být vyšší než zobrazená cena. Židle na fotografii může být vyrobená ve vyšší  kategorii látky/kůže. Zde si přečtěte další informace o sestavení cen podle druhů látky a kůže.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Kenny”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.