nlbedeencs

Jídelní židle Roy-X

Od  199,00

Moderní jídelní židle s područkami, dostupná ve více než 700 různých druzích látek a/nebo kůže.

Velké stojaté švy na područkách a na opěradle židle jí dodávají moderní vzhled. Moderní a trošku kurážná.

Prohlédněte si také naše jídelní židle Gio-X a Kenny-X, které jsou postaveny na stejném základě. Tyto židle jsou také k dostání s normálními dřevěnými nohami.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle Roy-X

Jídelní židle Roy-X je moderní jídelní židle, kterou je možné vyrobit v nejrůznějších podobách. Pro tuto židli je k dispozici více než 700 různých barev látek a kůže.

Sedadlo je pohodlné a zadní opěradlo poskytuje podporu v místech, kde je to potřebné. S touto krásnou jídelní židlí proto není příjemné odpoledne nebo večer u stolu žádný problém. Kromě toho je tato židle přínosem pro jakýkoli interiér.

Konečná úprava područek této židle je stejná jako u (rohových) pohovek Diane a Christiane. To vám umožňuje vytvořit perfektní kombinaci mezi těmito jídelními židlemi a rohovými pohovkami.

Jídelní židli Roy-X dodáváme s podnožemi ve tvaru X, ale můžeme ji dodat také jako jídelní židli Roy. Tato jídelní židle pak bude vyrobena s normálními dřevěnými nohami. (cena se sníží o € 20,00)

*Zobrazená cena platí pro jídelní židli Roy v látce z kategorie 1. Cena židle na zobrazeném obrázku může být vyšší než zobrazená cena. Židle na fotografii může být vyrobená ve vyšší kategorii látky/kůže. Zde si přečtěte další informace o sestavení cen podle druhů látek a kůže.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Roy-X”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.