nlbedeencs

Jídelní židle Roy

Od  179,00

Moderní jídelní židle s područkami, dostupná ve více než 700 různých druzích látek a/nebo kůže.

Velké stojaté švy na područkách a na zadní straně židle jí dodávají moderní vzhled. Moderní a trošku kurážná.

Prohlédněte si také naše jídelní židle Gio a Kenny, které jsou postavené na stejném základě. Tyto židle jsou také k dostání s dřevěnými podnožemi ve tvaru X.

Zrušit výběr
Popis
Hodnocení (0)

Jídelní židle Roy

Jídelní židle Roy je moderní jídelní židle, která se dá vyrobit v nejrůznějších podobách. Pro tuto židli je k dispozici více než 700 různých barev látek a kůže.

Sedadlo je pohodlné a zadní opěradlo poskytuje podporu v místech, kde je to potřebné. S touto krásnu jídelní židlí proto není příjemné odpoledne nebo večer u stolu žádný problém. Kromě toho je tato židle přínosem pro jakýkoli interiér.

Konečná úprava područek této židle je stejná jako u (rohových) pohovek Diane a Christiane. To Vám umožní vytvořit perfektní kombinaci mezi těmito jídelními židlemi a rohovými pohovkami.

Jídelní židli Roy dodáváme s rovnými nohami, ale můžeme ji dodat také jako Roy-X. Tato jídelní židle pak bude vyrobena s dřevěnými podnožemi ve tvaru X. (cena se zvýší o € 20,00)

*Zobrazená cena platí pro jídelní židli Roy v látce z kategorie 1. Cena židle na zobrazeném obrázku může být vyšší než zobrazená cena. Židle na fotografii může být vyrobená ve vyšší  kategorii látky/kůže. Zde si přečtěte další informace o sestavení cen podle druhů látek a kůže.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jídelní židle Roy”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *