nlbedeencs

Křeslo Juliette

Od  469,00

Křeslo se vzhledem a dojmem pravé Riviéry a s maximálním pohodlím.

Toto křeslo je dostupné ve stovkách barev a se širokou nabídkou potahových látek, od módních základnách až po jemné materiály, jako je bavlna a len.

Křeslo Juliette je možné kombinovat se sedacími soupravami a rohovými pohovkami z kolekce Juliette, lze jej však také velmi dobře použít jako samostatné křeslo.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Křeslo Juliette

Křeslo Juliette je jedinečný výstavní kousek, na kterém vám utkví pohled. Toto křeslo jednoduše zve návštěvníky k posezení a relaxaci. Křeslo Juliette je nejen pohodlné, ale také velmi pěkné.

Křeslo Juliette je dostupné v různých šířkách a s bohatou nabídkou textilních potahů. To znamená, že můžete svému křeslu Juliette vdechnou svůj osobní vzhled a dojem.

Pří výrobě křesla Juliette se používají pevné materiály a každé křeslo je pečlivě ručně vyrobeno v některém evropském výrobním závodě. Každé křeslo Room108 je krásný kousek s perfektním vzhledem a dojmem za velmi atraktivní cenu. Poměr ceny a kvality těchto křesel je skvěle vyvážen a tvoří také základ tohoto nádherného křesla Juliette.

Křesla a dvoumístné pohovky Juliette jsou dostupná v následujících verzích a velikostech:

  • Křeslo Juliette (120 x 100cm): od 429 €
  • Křeslo Juliette (130 x 100cm): od 449 €
  • Dvoumístná pohovka Juliette (140 x 100cm): od 459 €
  • Dvoumístná pohovka Juliette (150 x 100cm): od 479 €
  • Dvoumístná pohovka Juliette (160 x 100cm): od 499 €
  • Dvoumístná pohovka Juliette (170 x 100cm): od 519 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na křeslo Juliette o délce 120 cm s textilním potahem 1. kategorie. Cena křesla Juliette na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Křeslo na obrázku může být vyrobeno z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (1)

Buďte první, kdo ohodnotí “Křeslo Juliette”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.