nlbedeencs

Křeslo Leona

Od  469,00

Luxusní venkovské křeslo s bohatou nabídkou na výběr.

Leona je venkovské křeslo, kde se měkký venkovský styl prolíná s elegantními širokými loketními opěrkami a skvělým pohodlím.

Základní verze křesla Leona není to, co potřebujete? Sestavte si vlastní křeslo a vyberte si z mnoha možností, které vám Leona může nabídnout.

Popis
Hodnocení (0)

Křeslo Leona

Široká nabídka možností a materiálů činí z tohoto venkovského křesla Leona jedinečný kousek svého druhu.

Jsme přesvědčeni, že základní verze tohoto mimořádně levného křesla představuje nádherné křeslo. Ale protože standardní základní verze není vždy ta pravá, máme v nabídce širokou škálu možností. U křesla Leona si sami můžete zvolit šířku sedacích polštářů, barvu i materiál.

Nemusíme připomínat, že když došlo na design rohové pohovky Leona. pohodlí bylo nejdůležitějším tématem. Dalším důležitým bodem byla také vysoká kvalita. Rám křesla Leona je vyztužen bukovými dřevem. Pohovka má pod sedáky ocelové nosné pružiny a samotné sedáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pěny. Křeslo Leona je navrženo tak, aby nabídlo nejvyšší možný stupeň pohodlí, stylu a provedení za nejnižší možnou cenu. A naše představy se splnily.

Křesla a dvoumístné pohovky Leona jsou dostupná v následujících verzích a velikostech:

  • Křeslo Leona (100 x 100 cm): od 469 €
  • Křeslo Leona (110 x 100 cm): od 489 €
  • Dvoumístná pohovka Leona (120 x 100 cm): od 509 €
  • Dvoumístná pohovka Leona (130 x 100 cm): od 529 €
  • Dvoumístná pohovka Leona (140 x 100 cm): od 549€
  • Dvoumístná pohovka Leona (150 x 100 cm): od 569 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na křeslo Leona o délce 100 cm s textilním potahem 1. kategorie. Cena křesla na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Křeslo na obrázku může být vyrobeno z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Křeslo Leona”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…