nlbedeencs

Rohová pohovka Noelle (kůže)

Od  1.729,00

Komfort a design jdou ruku v ruce s touto úžasnou rohovou pohovkou.

Moderní pohovka se zesílenými sedáky, krásný křížkový steh a bederní polštáře ve třech různých provedeních. Rozhodněte se sami za sebe a vytvořte si vlastní pohovku.

Je dostupná ve více než 700 různých barev, s textilním i koženým potahem.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Noelle (kůže)

Tato pohovka je velice všestranná. Je to pohovka, kterou si všichni na prví pohled oblíbí. Když se podíváte pozorněji, okamžitě si všimnete detailů, které tuto pěknou pohovku promění v nádhernou.

U tohoto modelu jsou zesílené sedací oblasti. Pohovka tak získá na módním vzhledu a dojmu, a navíc pohled na polštáře vám prozradí, že ani nemusíte na pohovce sedět, abyste si uvědomili její pohodlí Jeden pohled na pohovku všechno odhalí… Je tak pohodlná!

Navíc kombinace lehce zaoblené povrchové úpravy opěrek a sedacích polštářů s jemným křížkovým stehem dodává této pohovce moderní vzhled a dojem.

Bederní polštáře jsou u této pohovky dostupné ve třech různých provedeních.

Pohovka Noelle je dostupná jako dvoumístná pohovka, sedací souprava nebo rohová pohovka. Různé prvky lze také kombinovat, což znamená, že můžete sestavit pohovku, která je pro vás ideální.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Noelle S s koženým potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Noelle (kůže)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…