nlbedeencs

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U

Od  1.999,00

Moderní pohovka ve tvaru písmene U s obzvláště širokými loketními opěrkami

Vytvořte skvělou kombinaci romantického, venkovského vzoru s moderním stylem pomocí této moderní pohovky Michelle ve tvaru písmene U. Stejně jako ostatní rohové pohovky i tato lákavá pohovka nabízí vynikající komfort.

Rohová pohovka Michelle ve tvaru písmene U je dostupná v nejrůznějších verzích: Rohovou pohovku můžete přizpůsobit rozměrům svého pokoje pomocí samostatných prvků. Máte na výběr stovky různých tkanin.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U

Spadněte do této venkovské rohové pohovky ve tvaru písmene U, kterou si můžete sestavit úplně sami a budete se cítit jako král. Krásný večer na pohovce je tak lákavý.

Stejně jako ostatní rohové pohovky v kolekci Room108 můžete tuto rohovou pohovku ve tvaru písmene U plně přizpůsobit rozměrům svého obývacího pokoje. Abychom vám to usnadnili, nabízíme vám pohovku Michelle ve tvaru písmene U. Tato verze obsahuje rovnou pohovku, rohový prvek, další rovnou pohovku a dlouhé křeslo.  Pokud zde nejsou uvedeny rozměry nebo jednotlivé prvky, které potřebujete, můžete použít prvky, které jsou dostupné a sestavit perfektní pohovku ve tvaru písmene U ve venkovském stylu.

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U stojí na silném dřevěném rámu a má pohodlné polštáře z vysoce kvalitní pěny. Textilní potahy jsou dostupné v široké škále druhů a barev. Můžete vybírat z nabídky od pevných, syntetických materiálů až po jemné, luxusní tkaniny z bavlny a lnu.

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Pohovka Michelle S ve tvaru písmene U, 325 x 250 cm, od 1 839 €
  • Pohovka Michelle M ve tvaru písmene U, 345 x 270 cm, od 1 929 €
  • Pohovka Michelle L ve tvaru písmene U, 385 x 290 cm, od 2 069 €
  • Pohovka Michelle ve tvaru písmene U S, 405 x 310 cm, od 2 179 €
  • Pohovka Michelle XXL ve tvaru písmene U, 425 x 330 cm, od 2 259 €
  • Pohovka Michelle XXXL ve tvaru písmene U, 445 x 350 cm, od 2 339 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Michelle S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Michelle na obrázku může být vyšší než uvedená původní cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (3)

Buďte první, kdo ohodnotí “Pohovka Michelle ve tvaru písmene U”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.