nlbedeencs

Pohovka Annabelle

Od  739,00

Pohovka Annabelle je velmi pohodlná a má nádhernou povrchovou úpravu.

Model Annabelle představuje optimální kombinaci venkovského a moderního designu. Široké loketní opěrky a hrany a švy nadýchaných polstrovaných polštářků jsou zdobeny elegantním vnějším stehem. To dodává naší pohovce Annabelle velmi luxusní vzhled a dojem. Pohovka Annabelle je dostupná v nejrůznějších velikostech a barvách. Abychom vám výběr zjednodušili, uvádíme pár standardních verzí.

Popis
Hodnocení (0)

Pohovka Annabelle

Pohovku Annabelle lze nejsnáze popsat jako ryze luxusní. Sedací i bederní polštáře jsou zcela naplněny nádherně měkkou výplní. Sedací polštáře obsahují směs vysoce kvalitní pěny, syntetické vaty a silikonových tyčinek a opěrná část sestává z dvojité vrstvy polštářů, díky které je posezení na této pohovce velmi pohodlné. Pokud jde o provedení této pohovky Room108, jedná se o nádherný a zvláštní kus nábytku. U modelu Annabelle se prolínají vlastnosti typické pro venkovský styl s vlastnostmi moderní designové pohovky. Znamená to, že je to pohovka pro někoho, kdo si nedokáže rozhodnout? Tak to není. Pokud se rozhodnete pro pohovku Annabelle, vědomě si vyberete maximálně pohodlnou sedací soupravu s vynikající povrchovou úpravou a velmi vysokým poměrem ceny a kvality.

Sedací souprava Annabelle je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Dvoumístná pohovka Annabelle (204 x 110 cm): od 739 €
  • Dvou a půl místná pohovka Annabelle (224 x 110 cm): od 809 €
  • Třímístná pohovka Annabelle (244 x 110 cm): od 939 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na dvoumístnou pohovku Annabelle s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Annabelle na obrázku může být vyšší než uvedená původní cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahůzde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (2)

Buďte první, kdo ohodnotí “Pohovka Annabelle”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.