nlbedeencs

Pohovka Clarisse

Od  589,00

Souprava Clarisse s mimořádně pohodlným sezením. Možnost pohodlného sezení byla klíčovým faktorem pro design této pohovky venkovského stylu.

Pohovka modelu Clarisse má místo v každém domě, ať už v moderním nebo venkovském interiéru. Tří a půl místná pohovka Clarisse je jako chameleon. Je schopná přizpůsobit se každé životní situaci.

Popis
Hodnocení (0)

Pohovka Clarisse

Pohovka Clarisse poskytuje možnost relaxace po dlouhém pracovním dnu či studiu v pohodlí vlastní pohovky. Odpočiňte si na pohovce, kterou jste si sami sestavili.

Sestavení pohovky Clarisse je hračka. Díky možnostem, které vám nabízíme, bude vaše jedinečná pohovka Clarisse třešničkou na dortu. Různé šířky, barvy, látky, loketní opěrky a další možnosti – to vše máte na výběr. K dispozici máte spoustu prvků, pomocí nichž můžete sestavit ideální pohovku.

Pří výrobě pohovky Clarisse se používají pevné materiály a každá pohovka je pečlivě ručně vyrobena v některém evropském výrobním závodě. Každá pohovka Room108 je krásný kousek s perfektním vzhledem a dojmem za velmi atraktivní cenu. Poměr ceny a kvality této tří a půl místné pohovky je skvěle vyvážen a tvoří také základ této krásné venkovské pohovky Clarisse.

Pohovky řady Clarisse jsou dostupné v následujících verzích a velikostech:

  • Dvoumístná pohovka Clarisse (180 x 100cm): od 529 €
  • Dvou a půl místná pohovka Clarisse (200 x 100 cm): od 569 €
  • Třímístná pohovka Clarisse (220 x 100 cm): od 619 €
  • Tří a půl místná pohovka Clarisse (240 x 100 cm): od 669 €
  • Čtyřmístná pohovka Clarisse (260 x 100 cm): od 719 €
  • Čtyř a půl místná pohovka Clarisse (280 x 100 cm): od 749 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na dvoumístnou pohovku Clarisse s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Clarisse na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pohovka Clarisse”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…