nlbedeencs

Pohovka Juliette

Od  589,00

Venkovská pohovka je dostupná v obrovském množství možností a verzí.

Základním rysem této pohovky jsou nádherně měkké sedáky, vynikající pohodlí a volně umístěné polštáře, které dodávají pohovce hravý charakter.

Otiskněte svůj osobní styl do pohovky Juliette výběrem vlastních barev a materiálů!

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Pohovka Juliette

Tato krásná pohovka Juliette venkovského stylu má vše, co u pohovky potřebujete. Na takovou všestrannou pohovku nikde nenarazíte.

Při výrobě standardní verze této pohovky jsme se samozřejmě zaměřili na nejběžnější velikosti a vzor. Tento kousek se vám nehodí, nebo chcete něco jiného? Žádný problém! Takže máte spoustu možností!

Z technického hlediska je tato krásná sedací dvoumístná souprava Juliette sestavená úhledně. Pro konstrukci hlavního rámu pohovky se používají pevné materiály, takže všechny nosné části konstrukce jsou vyrobeny z evropského tvrdého dřeva (buk). Sedadla jsou podepřena nosnou pružinou vyrobenou z kalené oceli, která působí proti tlaku na spodní straně sedacích polštářů a brání před jejich ochabováním. Při výběru sedacího polštáře si můžete vybrat ze dvou možností: standardní pěnou s pevným sedákem a pěnovou vrstvou pokrytou péřovou vrstvou, což pohovce dodává zvýšený pocit měkkosti při sezení.

Pohovky řady Juliette jsou dostupné v následujících verzích a velikostech:

  • Dvoumístná pohovka Juliette (180 x 100 cm): od 529 €
  • Dvou a půl místná pohovka Juliette (200 x 100 cm): od 569 €
  • Třímístná pohovka Juliette (220 x 100 cm): od 619 €
  • Tří a půl místná pohovka Juliette (240 x 100 cm): od 669 €
  • Čtyřmístná pohovka Juliette (260 x 100 cm): od 719 €
  • Čtyř a půl místná pohovka Juliette (280 x 100 cm): od 749 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na dvoumístnou pohovku Juliette s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Juliette na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (1)

Buďte první, kdo ohodnotí “Pohovka Juliette”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.