nlbedeencs

Elise stretch, kožená

Od  2.035,00

Módní, pevná a robustní – to je jen pár vlastností této nádherné kožené pohovky Elise. Tato pohovka je velmi pohodlná a krásná na pohled!

Kromě této verze Stretch je dostupná celá řada standardních pohovek a mnoho samostatných prvků, takže si můžete sestavit vlastní sedací soupravu nebo rohovou pohovku.

Pohovka z kolekce Elise je dostupná s textilním i koženým potahem. Tato pohovka je dostupná s různými druhy kožených potahů a v různých barvách, což znamená, že této pohovce můžete vdechnout svůj osobní styl.

Zrušit výběr
Popis
Hodnocení (0)

Elise stretch, kožená

Modulární pohovka Elise je postavena na dřevěném masivním bukovém dřevěném rámu a má speciální sedací polštáře naplněné paměťovou pěnou. Tyto polštáře mají dlouhou životnost a také zaručují perfektní pohodlí.  Abychom této kožené pohovce Elise Stretch dodali ležérní vzhled a dojem, mají sedadla tlustou vrstvu výplně z materiálu Dacron, která přispívá k vynikající úrovni pohodlí této pohovky.

Pohovka Elise Stretch je dostupná v těchto standardních sestavách:

  • Pohovka Elise Stretch L s textilním potahem (299 x 92 cm): od 1 135 €
  • Pohovka Elise Stretch XL s textilním potahem (335 x 92 cm): od 1 425 €
  • Pohovka Elise Stretch L s koženým potahem (299 x 92 cm): od 2 035 €
  • Pohovka Elise Stretch XL s koženým potahem (335 x 92 cm): od 2 595 €

Kromě standardní sestavy uvedené na webových stránkách je tato moderní pohovka dostupná v mnoha dalších verzích. Můžete se sami rozhodnout pro počet prvků této pohovky a způsob, jakým je spojíte. Obrázky na této stránce slouží k tomu, aby vám pomohly při navrhování této pohovky. Neexistují žádné limity.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Elise Stretch L s koženým potahem 1. kategorie. Cena pohovky Elise na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (1)

Buďte první, kdo ohodnotí “Elise stretch, kožená”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *