nlbedeencs

Rohová pohovka Annabelle

Od  1.459,00

Rohová pohovka Annabelle je velmi pohodlná a má vynikající povrchovou úpravu.

Model Annabelle obsahuje optimální kombinaci venkovského a moderního designu. Široké loketní opěrky a hrany a švy nadýchaných polstrovaných polštářů jsou zdobeny pevným ozdobným stehem. To dodává pohovce Annabelle velmi luxusní vzhled.

Rohová pohovka Annabelle je dostupná v několika velikostech a sestavách. Abychom vám výběr zjednodušili, uvádíme několik standardních verzí: střední, velké a zvláště velká.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Annabelle

Ryzí luxus, to je nejjednodušší způsob, jak popsat rohovou pohovku Annabelle M.
Polštáře sedadel i opěrné polštáře jsou bohatě naplněny nádherně měkkou výplní. Polštáře sedadel obsahují směs vysoce kvalitní pěny, syntetické vaty a silikonových tyčinek a opěrná část sestává z dvojité vrstvy polštářů, díky které je posezení velmi pohodlné.

Co se týče vnější úpravy této rohové pohovky Room108, můžeme jej popsat jako nádherný a výjimečný výrobek. U modelu Annabelle najdete kombinaci vlastností, které jsou typické pro venkovský styl, pohovka Annabelle má však také znaky moderního designu. Je to rohová pohovka pro někoho, kdo si nemůže vybrat? Ne, pokud se rozhodnete pro rohovou pohovku Annabelle M, vědomě si vyberete rohovou pohovku s velkým sedadlem, vynikající povrchovou úpravou a velmi vysokým poměrem ceny a kvality.

Rohová pohovka Annabelle je dostupná v těchto standardních sestavách:

  • Rohová pohovka Annabelle M, 293 x 220 cm: od 1 459 €
  • Rohová pohovka Annabelle L, 313 x 220 cm: od 1 499 €
  • Rohová pohovka Annabelle XL, 333 x 220 cm: od 1 599 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Annabelle M s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Annabelle na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.  Zjistěte více informací o cenách potahového textilního materiálu od společnosti Room108.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (2)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Annabelle”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.