nlbedeencs

Rohová pohovka Christiane

Od  1.429,00

Elegantní a moderní rohová pohovka poskytující příjemné pohodlí.

Elegantní vzor dokonale ladí s mnoha designovými modely. Do této designové pohovky jsme zamíchali charakteristickou ingredienci Room108.

Úzké loketní opěrky a vysoké nohy se nádherně doplňují s bederními polštáři a velkým francouzským prošíváním. Tuto rohovou pohovku lze získat s více než 700 různými textilními potahy, což znamená, že ji můžeme vyrobit v barvě a s látkou podle vašeho přání.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Christiane

Překvapivé, inovativní nebo s módním nádechem – to jsou termíny, které by vás mohly napadnout při pohledu na tuto moderní pohovku. Tato pohovka možná není modelem, který byste očekávali v kolekci Room108, ale přesto…

U modelu Christiane jsme poprvé ze všech modelů vytvořili velmi moderní pohovku, která by mohla pocházet přímo z nějakého návrhářského katalogu. Jakmile byl model vyroben, přidali jsme k němu trochu ingrediencí z kuchyně Room108 a pak jej ochutili trochou typického venkovského koření.

Výsledkem je krásná, moderní sedací souprava nebo rohová pohovka s nádherně měkkým sedadlem a velice příjemným, avšak poněkud venkovským vzhledem a dojmem. Pohovku Christiane můžete opatřit textilním potahem výběrem látky z naší obsáhlé kolekce tkanin. Vy jste ten, kdo se může rozhodnout, zda Christiane získá romantický nebo venkovský vzhled nebo převážně italský design.

Rohová pohovka Christiane je dostupná v těchto standardních verzích (s možností dalších kombinací):

• Rohová pohovka Christiane S (278 x 200 cm): od 1 429 €
• Rohová pohovka Christiane M (298 x 200 cm): od 1 499 €
• Rohová pohovka Christiane L (318 x 200 cm): od 1 569 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Christiane S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Christiane”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.