nlbedeencs

Rohová pohovka Christina

Od  1.329,00

Venkovská rohová pohovka Christina je dostupná v nejrůznějších velikostech a barvách.

Pohovka Christina je dostupná nejen jako rohová pohovka, můžete si ji pořídit například také jako sestavu, pohovku ve tvaru písmene U, dvoumístnou pohovku či křeslo.

Sestavte si vlastní rohovou pohovku Christina kompletně přizpůsobenou vašim přáním.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Christina

Rohová pohovka Christina má krásný polstrovaný rám a široké polstrované loketní opěrky. Sedáky a polštáře jsou velké a bohatě vyplněné. Christina je někdy nazývána právem moderní pohovka Chesterfield. Rohová pohovka Christina tvoří vyváženou kombinaci klasických vzorů a útulných venkovských modelů.

Jak můžete od nás očekávat, rohová pohovka Christina je dostupná v mnoha verzích, nejen jako rohová pohovka, ale také jako rovná pohovka, pohovka ve tvaru písmene U nebo jako dvoumístná pohovka. Pokud jde o rozměry, je i tato rohová pohovka Christina velmi univerzální. Nabízíme sedadla v šesti různých šířkách, různé rohové prvky a dvě dlouhá křesla.

Během navrhování rohové pohovky Christina hrála důležitou roli kromě pohodlí a vzhledu také její konstrukce. Pokud jde o rám, pevné dřevěné části, které tvoří opěrné části, jsou vyrobeny z bukového dřeva. Sedadla jsou podepřena kovovými pružinami a jsou vyrobena z kvalitní pěny. Výběr potahu je zcela na vás, můžete si zvolit z nabídky různých látek v různé cenové skupině.

Rohová pohovka Christina je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Christina S (255 x 175cm): od €1329
  • Rohová pohovka Christina M (275 x 175cm): od €1399
  • Rohová pohovka Christina L (315 x 175cm): od €1539
  • Rohová pohovka Christina XL (335 x 175 cm): od €1609
  • Rohová pohovka Christina XXL (355 x 175 cm): od €1669
  • Rohová pohovka Christina XXXL (375 x 175 cm): od €1739

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Christina S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (1)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Christina”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *