nlbedeencs

Rohová pohovka Clarisse

Od  1.039,00

Rohová pohovka s nádherným sedadlem. Schopnost poskytnout pohodlné sezení – to bylo nejdůležitějším cílem při vytváření designu této venkovské rohové pohovky.

Rohová pohovka Clarisse má místo v každém domě, ať už v moderním nebo klasickém interiéru. Tato rohová pohovka je multifunkční.

Pokud je známa sestava a rozměry, můžete využít rozsáhlou kolekci látek a kůže tak, aby vaše pohovka odpovídala interiéru.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Clarisse

Rohová pohovka Clarisse poskytuje možnost relaxace po dlouhém pracovním dnu či studiu v pohodlí vlastní pohovky. Odpočiňte si na rohové pohovce, kterou jste si sami sestavili.

Sestavení pohovky Clarisse je velmi snadné. Vzhledem k mnoha možnostem, které tato pohovka nabízí, můžete této rohové pohovce Clarisse hravě dodat svůj osobní styl. Různé šířky, barvy, látky, loketní opěrky a další možnosti – to vše máte na výběr. K dispozici máte spoustu prvků, pomocí nichž můžete sestavit ideální rohovou pohovku.

Pří výrobě pohovky Clarisse se používají pevné materiály a každá rohová pohovka je pečlivě ručně vyrobena v některém evropském výrobním závodě. Každá rohová pohovka a sedací souprava od společnosti Room108 je krásný kousek s perfektním vzhledem a dojmem za velmi atraktivní cenu. Poměr ceny a kvality této rohové pohovky venkovského stylu je skvěle vyvážen a tvoří také základ této krásné venkovské pohovky Clarisse.

Rohová pohovka Clarisse je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Clarisse S, 255 x 175 cm, od 895 €
  • Rohová pohovka Clarisse M, 275 x 175 cm, od 995 €
  • Rohová pohovka Clarisse L, 315 x 175 cm, od 1 095 €
  • Rohová pohovka Clarisse XL, 335 x 175 cm, od 1 145 €
  • Rohová pohovka Clarisse XXL, 355 x 175 cm, od 1 195 €
  • Rohová pohovka Clarisse XXXL, 375 x 175 cm, od 1 245 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Clarisse S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (2)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Clarisse”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…