nlbedeencs

Rohová pohovka Diane

Od  1.509,00

Moderní rohová pohovka poskytující vysoké pohodlí. Kombinace vysokých nohou s robustním designem dodává této úžasné rohové pohovce jedinečný a osobní vzhled a dojem.

Hrubé prošívání zvýrazňuje ladné line pohovky, zatímco měkké polštáře vytvářejí zdánlivý kontrast. Jedinečný kontrast, to vše v jedné pohovce!

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Diane

Tento model v podstatě nevyžaduje žádné další vysvětlování. Mohli bychom začít vyprávět, jak je tato pohovka pohodlná, ale jediný pohled na tento model sedací soupravy či pohovku Diane mluví za všechno. Každý, kdo tuto pohovku vyzkouší, řekne, že je měkká, pohodlná a nádherně nenucená.

Dvojitá řada opěrných polštářů přispívá k pohodlí a krásnému vzhledu pohovky. Sedací část naplněná HR pěnou je měkká a svádí k lenošení. Relaxace je zcela zaručena. Francouzský steh je záměrně hrubý, čímž zvýrazňuje kubistické tvary pohovky a propůjčuje jí módní vzhled.

Pohovka Diane je dostupná jako křeslo, dvoumístná pohovka, sedací souprava nebo rohová pohovka. Různé prvky lze kombinovat, což znamená, že můžete sestavit pohovku, která je pro vás ideální.

Rohová pohovka Diane je dostupná v těchto standardních verzích (s možností dalších kombinací):

• Rohová pohovka Diane S (275 x 190 cm): od 1 509 €
• Rohová pohovka Diane M (295 x 190 cm): od 1 589 €
• Rohová pohovka Diane L (331 x 190 cm): od 1 689 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Diane S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Diane”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…