nlbedeencs

Rohová pohovka Elena Custom

Od  2.099,00

Elena Custom je venkovská rohová pohovka s nádherně měkkými sedáky a opěradly.

Tato pohovka je dostupná s více než 700 různých látek i kůží.

Vzhledem k tomu, že tato rohová pohovka se stává z jednotlivých prvků, můžete si ji sami sestavit a přizpůsobit ji vašemu domovu.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Elena Custom

Rohová pohovka Elena Custom je velká pohovka dostupná s textilním i koženým potahem. Sestava Custom z kolekce společnosti Room108 přichází v různých modelech a byla vyvinuta pro větší obytné místnosti, jež jsou obývané většími rodinami.

Pohovka Elena je vyplněna příjemnou, měkkou výplní, přičemž vrchní vrstva obsahuje syntetickou vatu vyztuženou silikonovými vlákny. Proto tato rohová sestava poskytuje maximální pohodlí a je ideální pro příjemné ležení nebo klidnou večerní relaxaci na pohovce. Uvolnění přináší i posezení ve vzpřímené poloze, protože bederní polštáře zajišťují správnou oporu spodní části zad.

Rohová pohovka Elena Custom je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Elena Custom M (293 x 290 cm): od 2 099 €
  • Rohová pohovka Elena Custom L (313 x 300 cm): od 2 179 €
  • Rohová pohovka Elena Custom XL (333 x 310 cm): od 2 319 €

Měli byste zájem o rohovou pohovku Elena v jiné velikosti? Rohová pohovka Elena Custom Room108

Rozměry uvedené výše jsou zde zmíněny pouze pro ilustraci. Celá kolekce Elena sestává z 32 různých prvků, z nichž všechny lze vzájemně kombinovat. To znamená, že si můžete sestavit vlastní sedací soupravu nebo rohovou pohovku podle svých představ. Všechny kombinace jsou možné, od jednomístného křesla, dvoumístné pohovky až po velkou pohovku ve tvaru písmene U. Rohová pohovka Elena Custom obsahuje čtyři prvky a tuto sestavu naleznete také v řadě našich prodejen. (Chcete-li se ujistit o dostupnosti, obraťte se na prodejce, než se vydáte na prohlídku, abyste se vyhnuli zklamání.)

I když je výplň rohové pohovky Elena Custom kvalitní a je provedena s největší péčí, doporučujeme vám občas sedací a opěrné polštáře dobře protřepat. Protřepáním polštářů předejdete deformaci a prodloužíte životnost rohové pohovky Elena Custom.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Elena Custom M s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Elena Custom”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…