nlbedeencs

Rohová pohovka Elise kožená

Od  2.759,00

Rohová pohovka Elena je moderní kožená pohovka o délce pouhých 275 cm s venkovským vzhledem a dojmem.

Tato sedací souprava je dostupná s různými druhy koženého potahu a v nejrůznějších barvách. Kromě toho existuje spousta způsobů, jak zvýraznit nebo naopak skrýt stehování podle vašeho přání.

Pohovka Elena je dostupná v nejrůznějších velikostech a barvách. Abychom vám výběr zjednodušili, uvádíme pár standardních verzí: Dostupná ve střední, velké a zvláště velké velikosti. A samozřejmě možné jsou další a další verze…

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Elise kožená

Rohová kožená pohovka Elena je také vhodným výběrem pro lidi, kteří nemají rádi kůži. Tato kožená pohovka se zcela liší od všeho, co si dovedete představit, pokud jde o kožené rohové pohovky. Rohová pohovka Elena s koženým potahem je vzorová pohovka, kterou obvykle najdete pouze s bavlněnými a lněnými potahy – nyní ji však vyrábíme s řadou potahů z exkluzivních druhů kůže.

Tato kožená rohová pohovka je dostupná s krásným elegantním koženým potahem v různých barvách a tloušťkách, ale také s různými potahy z pravé kůže s otevřenou strukturou nebo s ručně aplikovanou voskovou vrstvou nebo bez ní. Vzhledem k tomu, že všechny tyto typy kůže mají různou cenu, konečná nábytku cena závisí na typu kůže, který si vyberete.

Rohová pohovka Elena s koženým potahem je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Elena s koženým potahem (304 x 175 cm): od  2 759€
  • Rohová pohovka Elena L s koženým potahem (324 x 175 cm): od 2 919 €
  • Rohová pohovka Elena XL s koženým potahem (344 x 175 cm): od 3 039 €

Chcete pohovku Elena s textilním či koženým potahem?

Líbí se vám tento model, ale nechcete koženou rohovou pohovku? Žádný problém! Je nám velkým potěšením, že můžeme tuto krásnou rohovou pohovku dodávat s každou látkou z kolekce tkanin Room108. Díky naší kolekci Room108 můžeme říct, že v oblasti textilních potahů je možné téměř cokoliv. Nabízíme „levné“ a velmi pevné syntetické tkaniny, ale také luxusní materiály, například italskou bavlnu a len, jež jsou utkané z nejlepších přízí.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Elena M s koženým potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Elise kožená”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *