nlbedeencs

Rohová pohovka Elise Custom s textilním potahem

Od  2.149,00

Lákavá, hravá a velice všestranná. Tato modulární rohová pohovka Elise L umožňuje snadné použití v obývacím pokoji.

U této rohové pohovky jsou dostupné jednomístné či dvou a půl místné sedací prvky, ale také rohový prvek, dlouhé křeslo a různé pufy.

Tato rohová pohovka je dostupná ve stovkách různých barev (ale také v jednotných barvách) s textilním i koženým potahem.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Elise Custom

Prvky pohovky často vypadají skvěle na první pohled, ale nakonec se nehodí k mnoha dalším sedacím soupravám, pokud jde o pohodlí. My jsme to však udělali jinak…

U tohoto modelu bylo naším nejdůležitějším cílem vytvořit nádherně pohodlnou pohovku. Tato pohovka má základnu z paměťové pěny, která je potažena krásnou měkkou a silnou vrstvou materiálu Dacron. Výsledkem je více než pohodlná pohovka, na které můžete snadno strávit celý večer. Sedací polštáře z paměťové pěny nabízejí fantastické pohodlí a zůstanou také dlouhou dobu ve formě. Měkká vrchní vrstva plnicího materiálu Dacron dodává pohovce hravý a neformální vzhled a dojem.

Všechny prvky této rohové pohovky jsou na všech stranách čalouněné a mohou být spojeny pomocí snadno odstranitelných svorek. To také umožňuje umístit všechny díly samostatně.

Rohová pohovka Elise Custom je dostupná ve dvou základních sestavách:

  • Rohová pohovka Elise Custom M (285x 245 cm):  od 2 149 €
  • Rohová pohovka Elise Custom L (305 x 290 cm):  od 2 239 €
  • Rohová pohovka Elise Custom XL (325 x 300 cm): od 2 379 €

Rohová pohovka Elise Custom L je vyrobena z pevných materiálů. Je dostupná ve stovkách druzích textilních potahů. Ať už dáváte přednost pevným, modním syntetickým materiálům nebo máte raději překrásné a luxusní italské směsné materiály z bavlny a lnu, všechny možnosti jsou dostupné.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Elise Custom L s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Elise na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Elise Custom s textilním potahem”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.