nlbedeencs

Rohová pohovka Gigi – Ottoman

Od  1.499,00

U rohové pohovky Gigi se doplňují venkovský styl s moderním vzorem. Všechny tyto vlastnosti poskytují vynikající pohodlí při sezení.

Tato pohovka se hodí do každého interiéru, neboť má jedinečnou kombinaci vlastností. Od venkovského stylu až po moderní, od klasického až po industriální. Tuto pohovku můžeme dodat ve více než 700 různých barev.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Gigi

Pohovka Gigi je pohovkou mnoha různých vlastností. Tato stylová rohová pohovka je pohodlná, má vzhled typické venkovské pohovky a obsahuje moderní linie italského vzoru.

Pohodlné a načechrané sezení v této pohovce je kombinováno s elegantní loketní opěrkou a dlouhými moderními nožkami z matného černého kovu. Tato pohovka se hodí do mnoha interiérů.  Od moderních po klasické a od venkovských až po designové.

Model Gigi je dostupný v mnoha různých provedeních. Máme obrovskou kolekci tkanin a nejkvalitnějších kůží. Se všemi těmito možnostmi si můžete vytvořit vlastní jedinečnou pohovku Room108 nebo rohovou pohovku.

Sedací část této pohovky se standardně skládá ze dvou sedadel. Můžete si volitelně a bez příplatku zvolit sedací polštář vcelku (viz obrázky).

Rohová pohovka Gigi je dostupná v následujících standardních verzích (s možností dalších kombinací prvků):

  • Rohová pohovka Gigi Ottoman M (282 x 220 cm):  od 1 499 €
  • Rohová pohovka Gigi Ottoman L (302 x 220 cm): od 1 569 €
  • Rohová pohovka Gigi Ottoman XL (322 x 220 cm): od 1669 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Gigi Ottoman M s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Gigi – Ottoman”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.