nlbedeencs

Rohová pohovka Juliette

Od  1.039,00

Venkovská rohová pohovka s dlouhým křeslem je velice univerzální a poskytuje spoustu možností.

Rohová pohovka Juliette má velké bederní polštáře, což činí tuto pohovku obzvlášť pohodlnou. To dává rohové pohovce jedinečný vzhled a pocit venkovského stylu.

Vzhledem k množství dostupných možností můžete kromě různých velikostí vytvořit mnoho kombinací barev a materiálů. Rohová pohovka Juliette je dostupná s textilním i koženým potahem.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Juliette

Tato krásná rohová pohovka venkovského stylu má vše, co u pohovky potřebujete. Na takovou všestrannou rohovou pohovku nikde nenarazíte.

Při výrobě standardní verze této rohové pohovky Juliette M jsme se samozřejmě zaměřili na nejběžnější velikosti a vzor. Tento kousek se vám nehodí, nebo chcete něco jiného? Žádný problém! Takže máte spoustu možností!

Z technického hlediska je tato krásná venkovská sedací rohová souprava Juliette M sestavená úhledně. Pro konstrukci hlavního rámu pohovky se používají pevné materiály, takže všechny nosné části konstrukce jsou vyrobeny z evropského tvrdého dřeva (buk). Sedadla jsou podepřena nosnou pružinou vyrobenou z kalené oceli, která působí proti tlaku na spodní straně sedacích polštářů a brání před jejich ochabováním. Při výběru sedacího polštáře si můžete vybrat ze dvou možností: se standardní pěnou s pevným sedákem nebo pěnovou vrstvou pokrytou péřovou vrstvou, což dodává rohové pohovce Juliette M zvýšený pocit měkkosti při sezení.

Rohová pohovka Juliette je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Juliette S, 255 x 175 cm, od 895 €
  • Rohová pohovka Juliette M, 275 x 175 cm, od 995 €
  • Rohová pohovka Juliette L, 315 x 175 cm, od 1 095 €
  • Rohová pohovka Juliette XL, 335 x 175 cm, od 1 145 €
  • Rohová pohovka Juliette XXL, 355 x 175 cm, od 1 195 €
  • Rohová pohovka Juliette XXXL, 375 x 175 cm, od 1 245 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Juliette S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Juliette na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (2)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Juliette”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *