nlbedeencs

Rohová pohovka Leona

Stylová rohová pohovka se spoustou možností.

Leona je venkovská rohová pohovka, kde se měkký venkovský styl prolíná s krásnými širokými loketními opěrkami a skvělým pohodlím.

Standardní sestava rohové pohovky Leona není to, co potřebujete? Sestavte si vlastní sedací soupravu a vyberte si z mnoha možností, které Leona nabízí.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis
Další informace
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Leona

Díky široké paletě možností a materiálů je tato rohová pohovka Leona S ve venkovském stylu speciální pohovkou ve své kategorii.

Jsme přesvědčeni, že běžná sestava rohové pohovky Leona S představuje velmi pohodlnou a cenově výhodnou verzi pro váš domov. Protože standard není vždy dostačující, máme k dispozici velké množství možností. U sedací soupravy Leona S nebo pohovky si sami můžete zvolit šířku sedáku, typ loketní opěrky, barvu i materiál.

Nemusíme připomínat, že když došlo na design rohové pohovky Leona. pohodlí bylo téma, které jsme probírali velice podrobně, Dalším důležitým bodem byla také vysoká kvalita. Navzdory své nízké prodejní ceně neexistují žádná omezení v oblasti základních aspektů této pohovky. Rám rohové pohovky Leona je vyztužen bukovými dřevěnými trámy. Pohovka má pod sedáky ocelové nosné pružiny a samotné sedáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pěny. Tato pohovka je navržena tak, aby nabídla nejvyšší možný stupeň pohodlí, stylu a provedení za nejnižší možnou cenu.

Rohová pohovka Leona je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Leona S (245 x 175 cm): od 1 199 €
  • Rohová pohovka Leona M (265 x 175 cm): od 1 259 €
  • Rohová pohovka Leona L (305 x 175 cm): od 1 319 €
  • Rohová pohovka Leona XL (325 x 175 cm): od 1 379 €
  • Rohová pohovka Leona XXL (365 x 175 cm): od 1 429 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Leona S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Uitvoering

S (241 x 175 cm), M (261 x 175 cm), L (301 x 175 cm), XL (321 x 175 cm), XXL (341 x 175 cm), XXXL (361 x 175 cm)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (2)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Leona”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…