nlbedeencs

Rohová pohovka Lucia

Od  1.329,00

Rohová pohovka Lucia je dostupná v nejrůznějších verzích a materiálech:

Rohová pohovka Lucia je dostupná nejen jako sedací souprava, můžete si ji pořídit například také jako sestavu, pohovku ve tvaru písmene U, dvoumístnou pohovku či křeslo.

Sestavte si vlastní rohovou pohovku či sedací soupravu Lucia kompletně přizpůsobenou vašim přáním.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Lucia

Rohová pohovka Lucia má podobné rysy jako rohová pohovka Julia. Pohovka Lucia se liší tím, že má bederní polštáře polstrované. Tyto velké volné umístěné bederní polštáře přispívají k útulnému vzhledu této pohovky ve venkovském stylu.

U modelu Lucia je všechno možné – rohová pohovka, sedací souprava, dvoumístná pohovka nebo pohovka ve tvaru písmene U. Rohovou pohovku Lucia můžete perfektně přizpůsobit svému obývacímu pokoji. Sedadla modelu Lucia jsou k dispozici v šesti různých šířkách v přírůstcích po 10 cm. Existuje také mnoho možností, jak začlenit rohový prvek.

Během navrhování rohové pohovky Lucia hrála důležitou roli kromě pohodlí a vzhledu také její konstrukce. Pokud jde o rám, pevné dřevěné části, které tvoří opěrné části, jsou vyrobeny z bukového dřeva. Sedadla jsou podepřena kovovými pružinami a jsou vyrobena z kvalitní pěny. Výběr potahu je zcela na vás, můžete si zvolit z nabídky různých látek v různé cenové skupině.

Rohová pohovka Lucia je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Lucia S (255 x 175 cm): od €1329
  • Rohová pohovka Lucia M (275 x 175 cm): od €1399
  • Rohová pohovka Lucia L (315 x 175 cm): od €1539,-
  • Rohová pohovka Lucia XL (335 x 175 cm): od €1609,-
  • Rohová pohovka Lucia XXL (355 x 175 cm): od €1669,-
  • Rohová pohovka Lucia XXXL (375 x 175 cm): od €1739,-

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Lucia S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie.Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Lucia”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *