nlbedeencs

Rohová pohovka Michelle Custom

Od  1.629,00

Moderní rohová pohovka s obzvláště širokými loketními opěrkami

Vytvořte skvělou kombinaci romantického, venkovského vzoru s moderním stylem pomocí této moderní pohovky Michelle Custom. Stejně jako ostatní rohové pohovky i tato nabízí vynikající komfort.

Rohová pohovka Michelle je dostupná v nejrůznějších verzích: Rohovou pohovku můžete přizpůsobit rozměrům svého pokoje pomocí samostatných prvků. Máte na výběr stovky různých tkanin.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Michelle Custom

Spadněte do této venkovské rohové pohovky, kterou si můžete sami sestavit a budete se cítit jako král. Krásný večer na pohovce je tak lákavý.

Stejně jako ostatní rohové pohovky v kolekci Room108 můžete tuto rohovou sedačku plně přizpůsobit rozměrům svého obývacího pokoje. Abychom vám to usnadnili, přišli jsme s verzí Custom. Tato verze obsahuje rovnou pohovku, rohový prvek, křeslo a pufy.  Pokud zde nejsou uvedeny rozměry nebo jednotlivé prvky, které potřebujete, můžete použít prvky, které jsou dostupné a sestavit perfektní sedací soupravu ve venkovském stylu.

Rohová pohovka Michelle Custom stojí na silném dřevěném rámu a má pohodlné polštáře z vysoce kvalitní pěny. Textilní potahy jsou dostupné v široké škále druhů a barev. Můžete vybírat z nabídky od pevných, syntetických materiálů až po jemné, luxusní tkaniny z bavlny a lnu.

Rohová pohovka Michelle Custom je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Michelle Custom S (250 x 220 cm): od 1 465 €
  • Rohová pohovka Michelle Custom M (270 x 230 cm): od 1 565 €
  • Rohová pohovka Michelle Custom L (290 x 260 cm): od 1 639 €
  • Rohová pohovka Michelle Custom XL (310 x 270 cm): od 1 699 €
  • Rohová pohovka Michelle Custom XXL (330 x 310 cm): od 1 775 €
  • Rohová pohovka Michelle Custom XXXL (350 x 320 cm): od 1 845 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Michelle Custom S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Michelle na obrázku může být vyšší než uvedená původní cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Michelle Custom”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…