nlbedeencs

Rohová pohovka Michelle

Od  1.039,00

Statná rohová pohovka s extra širokými opěrami.

Se statnou rohovou pohovkou Michelle vytvoříte pěknou kombinaci mezi romantickým, venkovským zařízením a zároveň moderním stylem. Stejně jako u ostatních rohových pohovek se i na této pohovce sedí samozřejmě skvěle.

Rohová pohovka Michelle může být dodána v mnoha provedeních. Pomocí jednotlivých dílů můžete zcela upravit tuto rohovou pohovku rozměrům Vašeho pokoje. Vybrat si můžete ze stovek různých látek.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Michelle

Když pohodlně sedíte na této nádherné rohové pohovce, cítíte se jako král na trůně. Hezký večer na pohovce tak bude velmi lákavý.

S touto rohovou pohovkou můžete, stejně jako s ostatními rohovými pohovkami ze sbírky Room108, pohovku zcela přizpůsobit velikosti vašeho vlastního obývacího pokoje. Abychom Vám to usnadnili, vytvořili jsme několik standardních a často se vyskytujících návrhů, ze kterých si můžete vybrat. Pokud nenajdete správnou velikost nebo složení, můžete použít dostupné díly a poskládat si z nich dokonalou rohovou pohovku.

Rohová pohovka Michelle stojí na silné dřevěné konstrukci a je vybavená pohodlnými polštáři s HQ pěnou. Potahové látky jsou dostupné v mnoha různých druzích. Od silných syntetických materiálů až po jemné a luxusní látky z bavlny a plátna.

Rohová pohovka Michelle je mimo jiné k dispozici v následujících standardních verzích:

  • Rohová pohovka Michelle S, 255 x 175 cm: od € 895,00
  • Rohová pohovka Michelle M, 275 x 175 cm: od € 995,00
  • Rohová pohovka Michelle L, 315 x 175 cm: od € 1095,00
  • Rohová pohovka Michelle XL, 335 x 175 cm: od € 1145,00
  • Rohová pohovka Michelle XXL, 355 x 175 cm: od € 1195,00
  • Rohová pohovka Michelle XXXL, 375 x 175 cm: od € 1245,00

*Zobrazená cena od uvedené sumy platí pro rohovou pohovku Michelle S provedenou v látkách z kategorie 1. Cena pohovky Michelle na zobrazeném obrázku může být vyšší než zobrazená cena. Pohovka na fotografii může být provedena ve vyšší kategorii látek/kůže. Přečtěte si zde více o sestavení cen podle druhů látek a kůže.

https://www.youtube.com/watch? v=UT3lIWpvRMc

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (3)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Michelle”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *