nlbedeencs

Rohová pohovka Victoria

Od  1.439,00

Victoria je ohromující, prostorná pohovka s hlubokým, mimořádně pohodlným místem k sezení. Celou pohovku si může sestavit úplně sami. S těmito možnostmi se můžete rozhodnout, zda chce vytvořit raději větší sedací soupravu nebo kompaktní dvoumístnou pohovku.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Victoria

Luxusní vzhled této rohové pohovky jde ruku v ruce s hlubokým sezením s jemnou, nadýchanou strukturou pro maximální pohodlí.

Model Victoria je dostupný v různých sestavách a verzích. Můžete si například vybrat z více než 700 různých barev. Máme také mimořádně velkou kolekci tkanin a tuto pohovku můžeme vyrobit také s potahem vyrobeným z nabídky našich nádherných kůží. Ze všech těchto možností si můžete vytvořit vlastní jedinečnou sedací soupravu, rohovou pohovku nebo rovnou pohovku Room108.

Rohová pohovka Victoria je dostupná v následujících standardních sestavách (s možností dalších kombinací):

  • Rohová pohovka Victoria M (310 x 175 cm):      od 1 439 €
  • Rohová pohovka Victoria L (330 x 175 cm):       od 1 499 €
  • Rohová pohovka Victoria XL (350 x 175 cm):    od 1 589€

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Joelle S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (1)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Victoria”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…