nlbedeencs

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U

Od  1.839,00

Moderní pohovka ve tvaru písmene U s obzvláště širokými loketními opěrkami

Vytvořte skvělou kombinaci romantického, venkovského vzoru s moderním stylem pomocí této moderní pohovky Michelle ve tvaru písmene U. Stejně jako ostatní rohové pohovky i tato lákavá pohovka nabízí vynikající komfort.

Rohová pohovka Michelle ve tvaru písmene U je dostupná v nejrůznějších verzích: Rohovou pohovku můžete přizpůsobit rozměrům svého pokoje pomocí samostatných prvků. Máte na výběr stovky různých tkanin.

Zrušit výběr
Popis
Hodnocení (0)

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U

Spadněte do této venkovské rohové pohovky ve tvaru písmene U, kterou si můžete sestavit úplně sami a budete se cítit jako král. Krásný večer na pohovce je tak lákavý.

Stejně jako ostatní rohové pohovky v kolekci Room108 můžete tuto rohovou pohovku ve tvaru písmene U plně přizpůsobit rozměrům svého obývacího pokoje. Abychom vám to usnadnili, nabízíme vám pohovku Michelle ve tvaru písmene U. Tato verze obsahuje rovnou pohovku, rohový prvek, další rovnou pohovku a dlouhé křeslo.  Pokud zde nejsou uvedeny rozměry nebo jednotlivé prvky, které potřebujete, můžete použít prvky, které jsou dostupné a sestavit perfektní pohovku ve tvaru písmene U ve venkovském stylu.

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U stojí na silném dřevěném rámu a má pohodlné polštáře z vysoce kvalitní pěny. Textilní potahy jsou dostupné v široké škále druhů a barev. Můžete vybírat z nabídky od pevných, syntetických materiálů až po jemné, luxusní tkaniny z bavlny a lnu.

Pohovka Michelle ve tvaru písmene U je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Pohovka Michelle S ve tvaru písmene U, 325 x 250 cm, od 1 839 €
  • Pohovka Michelle M ve tvaru písmene U, 345 x 270 cm, od 1 929 €
  • Pohovka Michelle L ve tvaru písmene U, 385 x 290 cm, od 2 069 €
  • Pohovka Michelle ve tvaru písmene U S, 405 x 310 cm, od 2 179 €
  • Pohovka Michelle XXL ve tvaru písmene U, 425 x 330 cm, od 2 259 €
  • Pohovka Michelle XXXL ve tvaru písmene U, 445 x 350 cm, od 2 339 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Michelle S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky Michelle na obrázku může být vyšší než uvedená původní cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (3)

Buďte první, kdo ohodnotí “Pohovka Michelle ve tvaru písmene U”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *