nlbedeencs

Rohová pohovka Clarisse

Od  895,00

Rohová pohovka s nádherným sedadlem. Schopnost poskytnout pohodlné sezení – to bylo nejdůležitějším cílem při vytváření designu této venkovské rohové pohovky.

Rohová pohovka Clarisse má místo v každém domě, ať už v moderním nebo klasickém interiéru. Tato rohová pohovka je multifunkční.

Pokud je známa sestava a rozměry, můžete využít rozsáhlou kolekci látek a kůže tak, aby vaše pohovka odpovídala interiéru.

Zrušit výběr
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Clarisse

Rohová pohovka Clarisse poskytuje možnost relaxace po dlouhém pracovním dnu či studiu v pohodlí vlastní pohovky. Odpočiňte si na rohové pohovce, kterou jste si sami sestavili.

Sestavení pohovky Clarisse je velmi snadné. Vzhledem k mnoha možnostem, které tato pohovka nabízí, můžete této rohové pohovce Clarisse hravě dodat svůj osobní styl. Různé šířky, barvy, látky, loketní opěrky a další možnosti – to vše máte na výběr. K dispozici máte spoustu prvků, pomocí nichž můžete sestavit ideální rohovou pohovku.

Pří výrobě pohovky Clarisse se používají pevné materiály a každá rohová pohovka je pečlivě ručně vyrobena v některém evropském výrobním závodě. Každá rohová pohovka a sedací souprava od společnosti Room108 je krásný kousek s perfektním vzhledem a dojmem za velmi atraktivní cenu. Poměr ceny a kvality této rohové pohovky venkovského stylu je skvěle vyvážen a tvoří také základ této krásné venkovské pohovky Clarisse.

Rohová pohovka Clarisse je dostupná v těchto standardních verzích:

  • Rohová pohovka Clarisse S, 255 x 175 cm, od 895 €
  • Rohová pohovka Clarisse M, 275 x 175 cm, od 995 €
  • Rohová pohovka Clarisse L, 315 x 175 cm, od 1 095 €
  • Rohová pohovka Clarisse XL, 335 x 175 cm, od 1 145 €
  • Rohová pohovka Clarisse XXL, 355 x 175 cm, od 1 195 €
  • Rohová pohovka Clarisse XXXL, 375 x 175 cm, od 1 245 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Clarisse S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show reviews in all languages (2)

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Clarisse”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…