nlbedeencs

Rohová pohovka Elise Custom s koženým potahem

Od  3.295,00

Moderní, robustní a velice všestranná. Tato rohová pohovka umožňuje snadné použití v obývacím pokoji.

U této rohové pohovky jsou dostupné jednomístné či dvou a půl místné sedací prvky, ale také rohový prvek, dlouhé křeslo a různé pufy.

Tato rohová pohovka je dostupná ve stovkách různých barev s textilním i koženým potahem.

Zrušit výběr
Popis
Hodnocení (0)

Rohová pohovka Elise Custom s koženým potahem

Prvky pohovky často vypadají skvěle na první pohled, ale nakonec se nehodí k mnoha dalším sedacím soupravám, pokud jde o pohodlí. My jsme to však udělali jinak…

U tohoto modelu, který je dostupný s různými druhy koženého potahu, bylo naším nejdůležitějším cílem vytvořit nádherně pohodlnou pohovku. Tato pohovka má základnu z paměťové pěny, která je potažena krásnou měkkou a silnou vrstvou materiálu Dacron. Výsledkem je více než pohodlná kožená pohovka, na které můžete snadno strávit celý večer. Sedací polštáře z paměťové pěny nabízejí fantastické pohodlí a zůstanou také dlouhou dobu ve formě. Měkká vrchní vrstva plnicího materiálu Dacron dodává pohovce hravý a neformální vzhled a dojem.

Všechny prvky této kožené rohové pohovky jsou na všech stranách čalouněné a mohou být spojeny pomocí snadno odstranitelných svorek. To také umožňuje umístit všechny díly samostatně.

Rohová pohovka Elise Custom s koženým potahem je dostupná ve dvou základních sestavách:

  • Rohová pohovka Elise Custom L kožená (282 x 267 cm):  od 3 295 €
  • Rohová pohovka Elise Custom XL kožená (295 x 279 cm): od 3 795 €

Rohová pohovka Elise Custom s koženým potahem je vyrobena z pevných materiálů. Je dostupná ve stovkách verzích textilních a kožených potahů. Ať už dáváte přednost původní hovězí kůži nebo máte raději moderní a luxusní italskou anilinovou kůži, všechny možnosti jsou dostupné.

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Elise L s koženým potahem 1. kategorie. Cena pohovky Elise na obrázku může být vyšší než uvedená nejnižší cena. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rohová pohovka Elise Custom s koženým potahem”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *