nlbedeencs

Sedací souprava Victoria

Od  2.589,00

Victoria je ohromující, prostorná pohovka s hlubokým, mimořádně pohodlným sezením. Celou pohovku si můžete sestavit i úplně sami. Například tvar písmene U této sestavy modelu Victoria má otevřený roh, který činí tuto variantu vyjímečnou. Možná byste však dali přednost dvoumístné nebo třímístné pohovce. I taková je naše nabídka.

Vyčistit
Popis
Hodnocení (0)

Sedací souprava Victoria

Otevřený koutek této sedací soupravy celou sestavu opravdu obzvláštní. Otevřený koutek lze použít k vytvoření dekorativní plochy, což činí tuto pohovku skutečným skvostem ve vaší domácnosti. Luxusní vzhled této pohovky jde ruku v ruce s hlubokým sezením s jemnou, nadýchanou strukturou pro maximální pohodlí.

Model Victoria je dostupný v různých sestavách a verzích. Můžete si například vybrat z více než 700 různých barev. Máme také mimořádně velkou kolekci tkanin a tuto pohovku můžeme vyrobit také s potahem vyrobeným z nabídky našich nádherných kůží. Ze všech těchto možností si můžete vytvořit vlastní jedinečnou sedací soupravu, rohovou pohovku nebo rovnou pohovku Room108.

Pohovka Victoria je dostupná v následujících standardních sestavách (s možností dalších kombinací):

  • Sedací souprava Victoria S (375 x 295 cm):       od 2 589 €
  • Sedací souprava Victoria M (395 x 295 cm):       od 2 629 €
  • Sedací souprava Victoria L (415 x 315 cm):         od 2 719 €
  • Sedací souprava Victoria XL (435 x 335 cm):      od 2 929 €

* Uvedená nejnižší cena se vztahuje na rohovou pohovku Joelle S s textilním potahem 1. kategorie. Cena pohovky na obrázku může být vyšší než uvedená „cena od“. Pohovka na obrázku může být vyrobena z textilu / kůže vyšší kategorie. Zjistěte více informací o cenách textilních a kožených potahů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Sedací souprava Victoria”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Mohlo by se Vám líbit…